Bu Performansa Bayılacaksınız!

Özel Ağımız Sayesinde 20 Kat Daha Hızlı Siteler

Paketlere göz atın
Kasa Resmi İşlemci Resmi
Paket adı Website Ram CPU E-Posta Disk Trafik MySQL Ücret
Sınırsız Hosting 1 2 GB 2 Core 5 Sınırsız Sınırsız 1 80 ₺ / Ay Satın Al
Kurumsal Hosting 1 2 GB 2 Core 5 10 GB Sınırsız 2 75 ₺ / Ay Satın Al
Reseller Hosting 10 2 GB 1 Core 20 Sınırsız Sınırsız 10 140 ₺ / Ay Satın Al
E-Ticaret Hosting 1 2 GB 2 Core 5 10 GB Sınırsız 5 149 ₺ / Ay Satın Al
Wordpress Hosting 1 2 GB 2 Core 5 5 GB Sınırsız 5 100 ₺ / Ay Satın Al
Hayalinizdeki proje için domain mi arıyorsunuz? Hemen satın alın
Yanlış bir şey yapmaktan korkuyor musun?
Destek Ekiplerimize Sorun.

Yüksek Hız

Tüm hosting paketleri yüksek hızlı NVMe SSD disk altyapısına sahiptir ve bu diskler HDD disklere göre 500 kat daha yüksek okuma, yazma ve IOPS değerlerine sahiptir. Ek olarak Hosting Paketlerine Tanımladığımız Yüksek Kaynaklar İle Hızlı Açılan Sitelerinizi Bugün Yayına Alabilirsiniz.

Image Description

Üst Düzey Güvenlik

CageFS sistemi ile tüm internet siteleri ve kullanıcılar tıpkı bir kafes sistemi gibi birbirinden tamamen bağımsızdır. Böylece herhangi bir internet sitesinde bulunan virüslü dosyalar, sistem açıkları gibi durumlar diğer site ve dosyalarını etkilemez

Image Description

Güncel Konfigürasyon

Tüm hosting sunucuları her zaman en güncel sunucu versiyonuna sahiptir. Hosting hizmetinin yüksek performanslı ve kesintisiz olarak sağlanması için sunucularımız, düzenli olarak güncellenmekte ve tüm sunucu servisleri 7 gün 24 saat takip edilmektedir. Olağan dışı durumlar, önceden fark edilir ve önlenir.

Image Description

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorularda aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt vermeye çalıştık.

Ziyaret ettiğiniz her web sitesi bir alan adı ve bir web barındırıcısından oluşur. Bunu anlamanın en kolay yolu, alan adını adres olarak ve barındırmayı fiziksel bir bina olarak düşünmektir. Web'e göz atarken ve bir URL girdiğinizde (örnek: http://www.vipservis.com), web tarayıcınız temel olarak o alan adını (örnek: vipservis.com) sorgular ve web sitesinin nerede barındırıldığını sorar. Tarayıcı daha sonra orada depolanan içeriği yükler. Barındırma, etkili bir şekilde bir web sitesini barındırmak için bir sunucu kullanma işlemidir ve piyasada mevcut olan her tür için farklı barındırma seçenekleri vardır. vipservis.com, tıpkı çoğu web sunucusu gibi, müşterilerinin sadece ihtiyaç duydukları kaynaklarda ödeme yapabilmeleri için farklı paketler sunar.

Web siteniz temelde bir dosya koleksiyonudur ve çoğu durumda ziyaretçilerinize gezinirken sunulan bir veritabanıdır. vipservis.com, web sitenizi ve veritabanınızı saklamanız için size alan ayıracaktır. vipservis.com'ye kaydolduğunuzda, barındırma (hosting) hesabınızın yönetici paneline erişmek için giriş bilgilerini alacaksınız. vipservis.com'de sizler için özel yapım hosting kontrol paneli sunuyoruz. Kontrol panelimizi kullanarak temel barındırma yönetimini gerçekleştirebilir, kaynak kullanımını izleyebilir, e-posta adresleri oluşturabilir ve WordPress gibi içerik yönetim sistemleri (CMS'ler) kurabilirsiniz. Bunun, CMS kurduğunuzda web siteniz için oluşturacağınız yönetici panelinden farklı olduğunu unutmayın. Bu işlem, sunucunuzun tamamı için kurulan bir yönetici panelidir.

Evet! Barındırma, farklı şekil ve boyutlarda, farklı web yöneticisi türlerine uygun farklı kurulumlarla gelir. Genel olarak, barındırma aşağıdaki kategorilere ayrılabilir:

Paylaşılan Barındırma (Shared Hosting): Bu genellikle en ucuz barındırma şeklidir çünkü donanım kullanımı söz konusu olduğunda en ekonomik olanıdır. Paylaşılan barındırma, birden çok farklı web sitesinin aynı sunucuda barındırıldığı ve her kullanıcıya belirli miktarda depolama alanı ve belirli miktarda kaynak tahsis edildiği anlamına gelir. Bu genellikle hobiciler (hobi için kullananlar) ve blog yazarları için en iyi seçenektir.

VPS Barındırma (VPS Hosting): Sanal bir özel sunucu (VPS) kurulumu, steroidler üzerinde paylaşılan bir barındırma kurulumu gibidir. Genellikle daha güçlü bir donanım kullanır ve adını; aynı fiziksel donanım üzerinde birden fazla web sitesi depolanırken, her birinin sanki ayrılmış mini sunucular gibi bağımsız olarak çalışmasına izin vermek için sanallaştırma yazılımı kullanması gerçeğinden alır.

Adanmış Barındırma (Dedicated Hosting): Adanmış barındırma, profesyoneller için iyi bir seçimdir ve adından da anlaşılacağı gibi, tek bir web sitesine adanmış bir sunucunun kullanılmasını içerir. Başka bir deyişle, Paylaşılan (Shared) ve VPS barındırmanın aksine, kullanıcının depolama alanını ve kaynaklarını diğer insanlarla paylaşması gerekmez ve her fiziksel donanım parçası kendilerine aittir.

Bulut Barındırma (Cloud Hosting): Bulut barındırma; web yöneticilerinin, depolama alanlarının ve kaynaklarının hepsinin birbirine bağlı ve gerekirse yöneticilerin birbirlerinden bunları devralacak şekilde tasarlanmış büyük bir sunucu bankasından yararlanmasına olanak tanır. Diğer bir deyişle, daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, Bulut Barındırma talebi artırmak için daha fazla kaynak sağlayacaktır.

İnsanlar sitenizin alan adını tarayıcılarına yazdıklarında, "https://" ve şifreleme onayının göründüğü bir asma kilit görürler. Ayrıca, web sitenize koyabileceğiniz bir Site Mührü de size verilecektir. Daha fazla müşteri güveni istiyorsanız, OV ve EV SSL sertifikaları sadece alan adınızı değil, şirketinizin de yasal olduğunu doğrulayacaktır.

vipservis.com’de destek ekibimizle gurur duyuyoruz. Aslında, destek ekibimize müşteri başarı ekibimiz diyoruz çünkü müşterilerimizin olabildiğince başarılı olmasını sağlamak için fazladan yol kat ediyoruz. Bir sorununuz varsa, ne olursa olsun bizimle iletişime geçin. Kontrol altında olan bir şeyse düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Kontrol altında olmasa bile sizi doğru yöne yönlendirmeye çalışacağız. Müşteri başarı ekibimiz sektörde en üst düzeydedir ve müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapma konusunda uzun bir geçmişe sahibiz. Hızlı ve eksiksiz yanıt veririz ve bir çözüm bulana kadar pes etmeyiz. Öyleyse bir sorun yaşıyorsanız, iletişime geçin!

Türkiye'nin Hosting Sağlayıcısı

Web Hosting paketlerimizden satın aldığınızda faydalanabileceğiniz özellikler.

Nvme SSD Disk
Litespeed Web Sunucusu
Cloudlinux CageFS
Yedekleme Hizmeti (opsiyonel)
İmunify360 Koruması
Ücretsiz Let's Encrypt SSL
Softaculous
Php Versiyon Seçme Php 5.1 ila 8.2 Arası
SVG

Uzman Olmaya Gerek Kalmadan Kendi Sitenizi Kolaylıkla Yönetin

Dünyanın en çok tercih edilen arayüzü cPanel ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulun. Websitenizi WordPress ile kurun, dilediğiniz zaman yedek alın.

Image Description