Satış Ortalığı

Sitenize gelen trafikten para kazanın!

Türkiye'nin yeni nesil web hosting ve alan adı sağlayıcısı vipservis.com ile websiteniz ve blogunuzdan kazanç elde etmeniz mümkün. Sadece size özel hazırladığımız yönlendirme bağlantıları ile vipservis.com'ye yönlendireceğiniz her müşteriden (alışveriş yapması şartı ile) %20 komisyon kazanırsınız. Hesap bakiyeniz 150 TL sınırına ulaştığında ödemeleriniz sistemde tanımlı hesabınıza aktarılacaktır. Bu kazançlı sisteme hemen dahil olmak için detaylara göz atınız;


Sisteme kayıt olun
Banner ve linklerinizi belirleyin
Websitenizde paylaşın
Kazanç elde edin
Kazancınız hesabınıza tanımlansın
hemen başvurun
SVG

Satış Ortaklığına Bugün Başlayın

Blogunuza gelen website trafiğini paraya çevirin ve en yüksek komisyonu kazanın. vipservis.com'nin müşterilerine sağladı hizmetlerin tanıtımını yapmak için daha iyi bir zaman olamaz.

Image Description

Hizmet Şartları ve Koşullar

Kullanıcı ortaklık programını kullanmaya başlayarak aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Web Hosting, VPS Sunucu ve Vipservis Web Hosting paketleri için ortaklarımıza ödediğimiz komisyon oranı %20 olarak belirlenmiştir. Bu orana istinaden kullanıcıya ödenecek olan meblağ maksimum 150 TL'yi geçemez.
Yalnızca VPS, Web Hosting ve Vipservis Web Hosting paketleri için komisyon ödemesi yapılacaktır. SSL, Alan Adı satışı, E-Ticaret kurulum hizmeti ve hazır website paketleri için komisyon ödemesi yapılmaz.
Tüm refeanslarınızı, banner ve link aktifitelerini, komisyon gelirlerinizi vipservis.com Bayilik paneli üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Programa katılan kullanıcılar kendi referans URL'leri üzerinden alışveriş yapamazlar. Bu tür kullanımlar için komisyon veya indirim uygulanmaz.
İçerisinde vipservis.com alan adını barındıran domain uzantıları ile site oluşturulamaz ve bu alan adlarını ortaklık programı bağlantısına yönlendiremez (vipserviscomindirim.xyz, vipserviscomindirim.kupon.xyz vb.).
vipservis.com, satış ortaklığı programı dahilinde arama motorlarını hedefleyen çalışmalar için kullanılamaz. "vipservis.com kupon kodları, vipservis.com indirimleri, vipservis.com promosyonları" gibi terimler kullanılarak ulaşılan sayfalar tasarlandığının, bu sayfalarda Tavsiye bağlantısının kullanıldığının tespit edilmesi halinde ortaklık programı sonlandırılabilir.
Google Adwords, Facebook Reklamları, SMS kampanyaları ve benzeri yöntemler kullanılarak gönderilen referanslardan gelir elde edemezsiniz. Bu tür girişimler tespit edildiği taktirde hesabınız askıya alınacaktır.
Herhangi bir sahtecilik, hack girişimi ve benzeri unsurlarla gelir elde eden kişilerin hesap bakiyeleri sıfırlanır ve hesapları süresiz olarak kapatılır. Yapılan bu eylemler kişi ve kurumlara zarar verecek nitelikte olursa ve tespit edilirse, bu eylemi gerçekleştirenler hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Websitenizden gelir elde etmeye hazır mısınız?

Image Description