SSL Sertifikaları

Türkiye'nin en uygun SSL sertifikaları ile Google’da yükselin ve ziyaretçilerinizin gözünde güvenirliğinizi arttırın! En hızlı kurulum garantisi, hem mobil hemde desktop tarayıcı destekli, güçlü şifreleme alt yapısı ve tüm bankalar ile uyumlu!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek alın

Image Description
Sağlayıcı Görünüm Teslimat Belge Gerekli Sub DOMAIN Fiyat Satın Alın
Essential DV SSL HTTPS:// Hemen $7.65 SATIN ALIN
Essential Willcard SSL HTTPS:// Hemen $7.65 SATIN ALIN
Premium SSL HTTPS:// 1-5 Gün $7.65 SATIN ALIN
Premium Wildcard SSL HTTPS:// 1-5 Gün $7.65 SATIN ALIN
Comodo EV SSL HTTPS://FİRMA ADINIZ 1-5 Gün $7.65 SATIN ALIN

Sıkça Sorulan Sorular

SSL sertifikası hakkında merak ettiklerinizi cevaplamaya çalıştık

SSL yani Secure Socket Layer karmaşık görünebilir, ancak değildir. SSL sertifikası seçeneklerini satın aldığınızda, hangisini seçerseniz seçin, sizinle site ziyaretçileriniz arasındaki iletişimi şifreler, böylece hiç kimse size ait bilgileri çalamaz. Ayrıca, web sitenizin meşru olduğundan emin olmak için kimlik doğrulaması yapar.

TLS yani Transport Layer Security, SSL'nin güncellenmiş bir sürümüdür. TLS satıyoruz, ancak çoğu kişi buna hala SSL diyor çünkü herkesin bildiği terim SSL'dir. TLS, SSL'e göre biraz daha güvenlidir, bu nedenle bankalar ve bununla ilgili işletmeler güvenlik açısından TLS'yi tercih eder, ancak çoğu web sitesi için pek bir fark yaratmaz. Sertifikalarımız hem SSL hem de TLS protokolleriyle uyumludur.

Her site sahibinin SSL'ye ihtiyacı vardır. Çünkü Google, SSL'ler tarafından şifrelenmemiş web sitelerini "Güvenli değil" olarak listeler ve bunları korunan sitelerden daha düşük sıralar. SSL sertifikaları SEO'yu artırır, müşterilerinizi korur ve platformunuza güvenebileceklerini bilmelerini sağlar.

İnsanlar sitenizin alan adını tarayıcılarına yazdıklarında, "https://" ve şifreleme onayının göründüğü bir asma kilit görürler. Ayrıca, web sitenize koyabileceğiniz bir Site Mührü de size verilecektir. Daha fazla müşteri güveni istiyorsanız, OV ve EV SSL sertifikaları sadece alan adınızı değil, şirketinizin de yasal olduğunu doğrulayacaktır.

Kılavuzlarla dolu Bilgi Bankamıza göz atın veya doğrudan bize ulaşmaktan çekinmeyin.